Dojazd do lokali  obwodowych komisji wyborczych

W dniu  21 listopada   2010r. zapewniony zostanie dojazd do lokali wyborczych wg następującego rozkładu jazdy:

 

Dojazd do lokalu Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1 w Kleszczewie  (Ośrodek Kultury w   Kleszczewie)

 

 Wyborcy niżej wymienionych miejscowości mogą skorzystać z dwóch kursów autobusów, których rozkład jazdy przedstawia się następująco:

 

Miejscowość

Miejsce zbiórki

Kurs I

Kurs II

Nagradowice

przystanek autobusowy

9.25

12.00

Krzyżowniki

przystanek autobusowy

9.30

12.05

Śródka

przystanek autobusowy

9.35

12.10

Zimin

przystanek autobusowy

9.40

12.15

Krerowo

przystanek autobusowy

9.45

12.20

Markowice

przystanek autobusowy

9.50

12.25

Lipowiec

przystanek autobusowy

9.55

12.30

Kleszczewo

Ośrodek Kultury – siedziba obwodowej komisji

10.00

12.35

Po zakończeniu głosowania wyborcom korzystającym z w/w kursów zapewniony jest powrót do miejsc ich zamieszkania

 

Ponadto  w dniu 21 listopada   2010r. :

-  mieszkańcy Nagradowic niezależnie od kursów podanych wyżej,  na osoby, które przyjadą do lokalu kursem liniowym 9.20 z Nagradowic zapewnia się możliwość powrotu o  godz. 10.00 autobusem, który podstawiony będzie przed lokalem wyborczym w Kleszczewie ( przy GOk-u)

-  na mieszkańców miejscowości Śródka i Krzyżowniki , którzy dowiezieni zostaną  autobusem do Tulec na Mszę Św.   na godz. 7.45, oczekiwać będzie  autobus, który po zakończeniu  Mszy Św. (ok. godz. 8.45)  dowiezie ich do lokalu wyborczego w Kleszczewie  i  po głosowaniu zapewni powrót  do miejsca zamieszkania  ( odjazd  ok. 9.20),

-  mieszkańcom miejscowości Poklatki  zapewnia się możliwość dojazdu do lokalu wyborczego  w Kleszczewie  i powrót po głosowaniu samochodem Volkswagen Caddy, który odjedzie z pętli autobusowej w Poklatkach  o godz. 10.00, 12.00 i 14.00.

-    mieszkańcom miejscowości Bylin  zapewnia się dojazd do lokalu wyborczego w Kleszczewie i powrót po głosowaniu, samochodem Volkswagen Caddy, który odjedzie o godz.13.00 sprzed domu sołtysa.

 

 

 

Dojazd do lokalu Obwodowej Komisji Wyborczej nr 3  w  Gowarzewie

 

Mieszkańcom miejscowości Komorniki zapewnia się następujący dojazd do lokalu w Gowarzewie :

- na mieszkańców miejscowości Komorniki, którzy dowiezieni zostaną  autobusem do Tulec na Mszę Św. na godz. 7.45, oczekiwać będzie  autobus, który po zakończeniu  Mszy Św. (ok. godz. 8.45)  dowiezie ich do lokalu Obwodowej Komisji Wyborczej nr 3 w Gowarzewie  i  po głosowaniu zapewni powrót do miejsca zamieszkania  ( odjazd  ok. 9.20),

- o godz. 11.00 z  przystanku autobusowego (przy Rolniczej Spółdzielni  Produkcyjnej)  odjedzie autobus, który zapewni możliwość dojazdu do lokalu Obwodowej Komisji Wyborczej nr 3 w Gowarzewie  i  powrót po głosowaniu do miejsca zamieszkania.

Mieszkańcom miejscowości Szewce  zapewnia się następujący dojazd do lokalu Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 3 w Gowarzewie :

- o godz. 11.00  z przystanku autobusowego w Szewcach odjedzie samochód Volkswagen Caddy do lokalu w Gowarzewie -  po głosowaniu  zapewniony jest  powrót do miejsca zamieszkania.