Dojazd do lokali Obwodowych Komisji Wyborczych w dniu 13 października 2019r.

1)    Dojazd do lokalu Obwodowej Komisji Wyborczej  Nr 1 w Kleszczewie

Wyborcy niżej wymienionych miejscowości mogą skorzystać z kursu autobusu wg. następującego rozkładu jazdy:

 

Miejscowość

Miejsce zbiórki

Kurs

Nagradowice

przystanek autobusowy

9.25

Krzyżowniki

przystanek autobusowy

9.30

Śródka

przystanek autobusowy

9.35

Zimin

przystanek autobusowy

9.40

Krerowo

przystanek autobusowy

9.45

Markowice

przystanek autobusowy

9.50

Lipowiec

przystanek autobusowy

9.55

Kleszczewo

Ośrodek Kultury- siedziba obwodowej komisji wyborczej

10.00

 

Ponadto w dniu  13 października 2019r. :

1)    na mieszkańców miejscowości Śródka i Krzyżowniki, którzy dowiezieni zostaną autobusem do Tulec  na Mszę Św. na godz. 7.45 oczekiwać będzie autobus, który po zakończeniu Mszy Św. (ok. godz. 8.45)  dowiezie ich do lokalu Obwodowej Komisji Wyborczej nr 1 w Kleszczewie i po głosowaniu zapewni powrót do miejsca zamieszkania ( ok.  godz. 9.20)

2)    mieszkańcom miejscowości Poklatki  zapewnia się możliwość dojazdu do lokalu wyborczego w Kleszczewie  i powrót po głosowaniu samochodem Volkswagen Caddy, który odjedzie z pętli autobusowej w Poklatkach o godz. 12.00.

3)    Mieszkańcom miejscowości Bylin zapewnia się dojazd do lokalu Obwodowej Komisji Wyborczej nr 1 w Kleszczewie   i powrót po głosowaniu, samochodem Volkswagen Caddy, który odjedzie o godz.13.00 z przystanku autobusowego (Bylin Wieś)

 

2)    Dojazd do lokalu Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 2  w Gowarzewie

Mieszkańcom miejscowości Komorniki  zapewnia się następujący dojazd do lokalu w Gowarzewie :

1)    na mieszkańców miejscowości Komorniki, którzy dowiezieni zostaną autobusem do Tulec na Mszę Św. na godz. 7.45 oczekiwać będzie autobus, który po zakończeniu Mszy Św. ( ok. godz. 8.45)  dowiezie ich do lokalu Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 2 w Gowarzewie  i po głosowaniu zapewni powrót do miejsca zamieszkania (ok.  godz. 9.20)

2)    o godz.  11.00 z przystanku autobusowego przy RSP w Komornikach odjedzie autobus, który zapewni możliwość dojazdu do lokalu Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 2 w Gowarzewie i powrót po głosowaniu do  miejsca zamieszkania.

 

Mieszkańcom miejscowości Szewce zapewnia się dojazd do lokalu Obwodowej Komisji Wyborczej nr 2 w Gowarzewie  i powrót po głosowaniu, samochodem Volkswagen Caddy, który odjedzie o godz.11.00 z przystanku autobusowego.

 

3)    Dojazd do lokalu Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 3  w Tulcach

Mieszkańcom ul. Średzkiej w Tulcach  zapewnia się możliwość  dojazdu do lokalu Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 3 w Tulcach  i powrót po głosowaniu autobusem, który odjedzie o godz. 13.00 – parking przy IMAGO.